تبلیغات
98ia-roman - روش عجیب کوتاه کردن مو با ساطور و چکش/ عکس

امروز:

روش عجیب کوتاه کردن مو با ساطور و چکش/ عکس

گفتنی است؛ این ویدیو از تگزاس در توییتر به اشتراک گذاشته شده است اما مشخص نیست آرایشگاهی که در آن حضور دارند،  در کدام کشور قرار دارد و در زیر آن نوشته شده است: «آیا اجازه می‌دهید که این آرایشگر موهای شما را کوتاه کند؟» روش عجیب کوتاه کردن مو با ساطور و چکش ویدیویی که به تازگی در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شده است همه را با روشی جدید برای کوتاه کردن مو آشنا کرد. در این روش عجیب که توسط آرایشگری که مشخص نیست اهل کدام کشور است،  به جای استفاده از قیچی و شانه از ساطور و چکش استفاده می‌کند. گفتنی است؛ این ویدیو از تگزاس در توییتر به اشتراک گذاشته شده است اما مشخص نیست آرایشگاهی که در آن حضور دارند،  در کدام کشور قرار دارد و در زیر آن نوشته شده است: «آیا اجازه می‌دهید که این آرایشگر

روش عجیب کوتاه کردن مو با ساطور و چکش

ویدیویی که به تازگی در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شده است همه را با روشی جدید برای کوتاه کردن مو آشنا کرد.

روش عجیب کوتاه کردن مو با ساطور و چکش/ عکس

روش عجیب کوتاه کردن مو با ساطور و چکش/ عکس

در این روش عجیب که توسط آرایشگری که مشخص نیست اهل کدام کشور است،  به جای استفاده از قیچی و شانه از ساطور و چکش استفاده می‌کند.

روش عجیب کوتاه کردن مو با ساطور و چکش/ عکس

گفتنی است؛ این ویدیو از تگزاس در توییتر به اشتراک گذاشته شده است اما مشخص نیست آرایشگاهی که در آن حضور دارند،  در کدام کشور قرار دارد و در زیر آن نوشته شده است: «آیا اجازه می‌دهید که این آرایشگر موهای شما را کوتاه کند؟»

باشگاه خبرنگاران

 

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


نوشته شده در : جمعه 19 آذر 1395  توسط : qaleb saz.    نظرات() .